Репозитарій – структуроване сховище галузевої інформації, що містить великий масив наукових текстів в електронному форматі.
eNULAUIR – електронний архів-репозитарій Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого створений у квітні 2012 р. відповідно до наказу ректора «Про створення університетського репозитарію (електронного архіву) НУ НЮУ ім. Ярослава Мудрого», «Положення про репозитарій», «Авторського договору про передачу невиключних прав на використання твору», «Розпорядження до включення в університетський репозитарій авторефератів дисертацій».
Мета формування – підвищення академічної веб-присутності вишу в глобальних наукових комунікаціях, інтеграція правової науки та наукових здобутків учених в e-Science. Завдання та функції: забезпечення місця і способу централізованого і тривалого зберігання наукових публікацій учених університету; поширення результатів наукових досліджень з правознавства в інтернет-просторі; добір, систематизація, забезпечення зберігання інтелектуальної наукової продукції установи; отримання аналітико-статистичних відомостей про інформаційну активність ученого, кафедри НЮУ ім. Ярослава Мудрого, науково-дослідних підрозділів Національної академії правових наук (НДІ НАПрН) України; забезпечення максимальної відкритості більшої кількості наукових праць.
Програмна платформа відкритого доступу DSpase (версія 3.1), на якій побудовано eNULAUIR, дає можливості забезпечити контроль та отримати обліково-статистичні відомості про наукові публікації вченого, активних репозитаристів, творчих самоархіваторів, показник звернень до праць учених і науково-педагогічного колективу університету. Структура eNULAUIR: дисертації, автореферати дисертацій, наукові видання, праці науковців кафедр, праці співробітників бібліотеки, праці співробітників НДІ НАПрН України, проекти та статути, наукові роботи студентів, фонди навчальних видань, фонди рідкісних видань.
Об’єм репозітарію – 10 тис. електронних документів (14,1 Гб), серійний номер ISSN 2311-9012. Очікувані результати: відкритість і оперативність доступу до наукових досліджень учених різних країн; отримання галузевої інформації для подальшого використання у науково-практичній діяльності; цитування статей за допомогою посилань на уніфіковані ідентифікатори ORCID та ResearсherID, що є складовою рейтингу вченого; збір публікацій вченого в єдиному профілі та ідентифікація їх у міжнародних базах Web of Science, Scopus та ін.; підвищення рейтингу вчених і науково-педагогічних колективів (кафедр, інститутів) Університету; інтеграція здобутків учених у світовий комунікаційний інфопростір; можливість необмеженого доступу до праць світової наукової спільноти, зростання популярності і цитованості праць окремого науковця; формування e-Science з правознавства.
Для поширення результатів наукових досліджень Університету в просторі цифрових комунікацій з правознавства е-сховище представлено в Міжнародному каталозі відкритого доступу до наукових ресурсів ROAD; Реєстрі репозитаріїв відкритого доступу ROAR; Каталозі репозитаріїв відкритого доступу OpenDOAR та Директорії журналів відкритого доступу DOAJ.